Campingcar Besinov BAKER TILLY SPIESS S.A. AND HIS CRIMINAL AFFAIRES

Campingcar Besinov BAKER TILLY SPIESS S.A. AND HIS CRIMINAL AFFAIRES

BANK UBS AG, BANK CS, BANK PARIBAS, BANK J.P. MORGAN BANK GOLDMANN SACHS BANK UNICREDIT

RegisterOFFSHORE COMPANIES WHICH ARE INVOLVEDPublicationsSearchDATABASEHomeLog inFAQACT AND ART PHOTOSGallery

Share | 

Kdo je Peter Andel

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2350
Birthday : 1952-04-20
Registration date : 2007-04-25

PostSubject: Kdo je Peter Andel   Wed May 11, 2016 11:44 pm

Dobry Den

Posílám vám informace o praní peněz TscheSlo s.r.o. a banka UBS AG. Měli jsme společný účet. Ostatní účty patří ke mně. Petr Anděl měl několik účetních. První účetní byl Karel Chmelík, Kutná Hora a Praha.

Karl Chmelik bylo zastaveno, protože viděl, že Anděl podvádění. Stejně jako všechny společnosti Anděl byl také společnost TscheSlo s.r.o. imm na pokraji bankrotu.Petr Anděl je velmi aktivní v Anglii. Mnoho falešných firem přejet Anglie.

Droga Neurol je lék pro nemoc Alzheimer. Nemám Alzheimerovou chorobou.Můj účet KB z roku 2005 ukazuje muj podpis, podepsané Peter Anděl. Neměl jsem žádné další bankovní účty. Neurol jsem obdržel od roku 2004. Nedostal žádnou poštu, a žádné prohlášení UBS AG. Byl jsem pod kontrolou Petera Anděl. Jako důkaz mám několik svědků. a můj syn Marek Anděl.

Můj telefon byl sledován svědectví německý Telekom AG a bodyguarda.Anděl se mi velmi špatně zpátky do domu. Dal mi revolver, Kalieber 38 značky Taurus. Můj bodyguard Thierry Lerbour, Kolín odstranil střelky v hlavni.Nechala jsem svůj dům v listopadu 2010 poté, co jsem našel místo k bydlení za Marek.

Posílám vám informace o praní peněz TscheSlo s.r.o. a banka UBS AG. Měli jsme společný účet. Ostatní účty patří ke mně. Petr Anděl měl několik účetních. První účetní byl Karel Chmelík, Kutná Hora a Praha.

Karl Chmelik bylo zastaveno, protože viděl, že Anděl podvádění. Stejně jako všechny společnosti Anděl byl také společnost TscheSlo s.r.o. imm na pokraji bankrotu.Petr Anděl je velmi aktivní v Anglii. Mnoho falešných firem přejet Anglie.

Droga Neurol je lék pro nemoc Alzheimer. Nemám Alzheimerovou chorobou.Můj účet KB z roku 2005 ukazuje muj podpis, podepsané Peter Anděl. Neměl jsem žádné další bankovní účty. Neurol jsem obdržel od roku 2004. Nedostal žádnou poštu, a žádné prohlášení UBS AG. Byl jsem pod kontrolou Petera Anděl. Jako důkaz mám několik svědků. a můj syn Marek Anděl.

Můj telefon byl sledován svědectví německý Telekom AG a bodyguarda.Anděl se mi velmi špatně zpátky do domu. Dal mi revolver, Kalieber 38 značky Taurus. Můj bodyguard Thierry Lerbour, Kolín odstranil střelky v hlavni.Nechala jsem svůj dům v listopadu 2010 poté, co jsem našel místo k bydlení za Marek.Můj utek byl 2008.

Muj Ex UBS poradce a Peter Anděl je znám velmi dobře. Proto říkám, že pracovali společně,

Jsem velmi dobře informován. Pracuje od roku 2011 v celém případu. Také jsem informoval švýcarskou vládu. Americké úřady, FBI pracuje na případu, protože se jedná o bývalá americká společnost v případě UBS AG.

Ia mohou sloužit se svými prohlášení tak, že česká republika vláda získává ztracené peníze zpět. 

Pozdrav
Back to top Go down
View user profile http://www.campingcarbesinov.com

Kdo je Peter Andel
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1