Campingcar Besinov BAKER TILLY SPIESS S.A. AND HIS CRIMINAL AFFAIRES

Campingcar Besinov BAKER TILLY SPIESS S.A. AND HIS CRIMINAL AFFAIRES

BANK UBS AG, BANK CS, BANK PARIBAS, BANK J.P. MORGAN BANK GOLDMANN SACHS BANK UNICREDIT

RegisterOFFSHORE COMPANIES WHICH ARE INVOLVEDPublicationsSearchDATABASEHomeLog inFAQACT AND ART PHOTOSGallery

Share | 

PETER ANDEL

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 2350
Birthday : 1952-04-20
Registration date : 2007-04-25

PostSubject: PETER ANDEL   Sun May 15, 2016 6:54 pm

Doby vecer

V květnu 2014 jsem obdržel z účtu UBS Lucerne ilegální EUR 12 000. Majitel účtu byl nazýván Daniel Stadler. Daniel Stadler byl použit.

Pořadí pochází.buď od UBS AG, David Baker, Baker Tilly nebo Peter Anděl. Před převodem finančních prostředků jsem obdržel telefonát z Anglie. David Baker je tato osoba, která je David Barry (Podle jeho prohlášení roku 2013) nazývá. Je to Angličan, právník a je obchodním partnerem Peter Anděl. Petr Anděl mluví jen velmi málo anglicky, takže musel spoléhat na pomoc Angličan Baker.

David Baker působí po celém světě a má celosvětové kontakty. Je to velmi univerzální a aktivní s web hosting. On zprostředkovány CD Affaire ukradených dat Německo UBS AG.

Baker má co do činění s případem Flowtec AG, HSBC atd.

Mé otázky:
Kdo změnil v dubnu 2007 na objednávku UBS Commerzbank AG, Německo na Komerčný Banka Kolín alebo Praha

Kdo vzal můj příspěvek?
Kdo je zodpovědný za Euros12 000?

Pozdrav a a čeká na vaši zprávu
Back to top Go down
View user profile http://www.campingcarbesinov.com

PETER ANDEL
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1