Campingcar Besinov SCHWEIZER BANKENAFFAIREN

Campingcar Besinov SCHWEIZER BANKENAFFAIREN

PETER ANDEL AND HIS CRIMES

RegisterPORTALPublicationsSearchMemberlistRUSSLANDCalendarHomeLog inFAQACT AND ART PHOTOSGallery

Share | 

TSCHESLO s.r.o. ANDEL

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Female
Number of posts : 1840
Birthday : 1952-04-20
Registration date : 2007-04-25

PostSubject: TSCHESLO s.r.o. ANDEL   Sun May 15, 2016 7:08 pm

Dobry Den

Posílám vám informace o praní peněz TscheSlo s.r.o. a banka UBS AG. Měli jsme společný účet. Ostatní účty patří ke mně. Petr Anděl měl několik účetních. První účetní byl Karel Chmelík, Kutná Hora a Praha.

Karl Chmelik bylo zastaveno, protože viděl, že Anděl podvádění. Stejně jako všechny společnosti Anděl byl také společnost TscheSlo s.r.o. imm na pokraji bankrotu.Petr Anděl je velmi aktivní v Anglii. Mnoho falešných firem přejet Anglie.

Droga Neurol je lék pro nemoc Alzheimer. Nemám Alzheimerovou chorobou.Můj účet KB z roku 2005 ukazuje muj podpis, podepsané Peter Anděl. Neměl jsem žádné další bankovní účty. Neurol jsem obdržel od roku 2004. Nedostal žádnou poštu, a žádné prohlášení UBS AG. Byl jsem pod kontrolou Petera Anděl. Jako důkaz mám několik svědků. a můj syn Marek Anděl.

Můj telefon byl sledován svědectví německý Telekom AG a bodyguarda.Anděl se mi velmi špatně zpátky do domu. Dal mi revolver, Kalieber 38 značky Taurus. Můj bodyguard Thierry Lerbour, Kolín odstranil střelky v hlavni.Nechala jsem svůj dům v listopadu 2010 poté, co jsem našel místo k bydlení za Marek.Můj první Dobry Den

Posílám vám informace o praní peněz TscheSlo s.r.o. a banka UBS AG. Měli jsme společný účet. Ostatní účty patří ke mně. Petr Anděl měl několik účetních. První účetní byl Karel Chmelík, Kutná Hora a Praha.

Karl Chmelik bylo zastaveno, protože viděl, že Anděl podvádění. Stejně jako všechny společnosti Anděl byl také společnost TscheSlo s.r.o. imm na pokraji bankrotu.Petr Anděl je velmi aktivní v Anglii. Mnoho falešných firem přejet Anglie.

Droga Neurol je lék pro nemoc Alzheimer. Nemám Alzheimerovou chorobou.Můj účet KB z roku 2005 ukazuje muj podpis, podepsané Peter Anděl. Neměl jsem žádné další bankovní účty. Neurol jsem obdržel od roku 2004. Nedostal žádnou poštu, a žádné prohlášení UBS AG. Byl jsem pod kontrolou Petera Anděl. Jako důkaz mám několik svědků. a můj syn Marek Anděl.

Můj telefon byl sledován svědectví německý Telekom AG a bodyguarda.Anděl se mi velmi špatně zpátky do domu. Dal mi revolver, Kalieber 38 značky Taurus. Můj bodyguard Thierry Lerbour, Kolín odstranil střelky v hlavni.Nechala jsem svůj dům v listopadu 2010 poté, co jsem našel místo k bydlení za Marek.Můj utek byl 2008.

Muj Ex UBS poradce a Peter Anděl je znám velmi dobře. Proto říkám, že pracovali společně,

Jsem velmi dobře informován. Pracuje od roku 2011 v celém případu. Také jsem informoval švýcarskou vládu. Americké úřady, FBI pracuje na případu, protože se jedná o bývalá americká společnost v případě UBS AG.

Ia mohou sloužit se svými prohlášení tak, že česká republika vláda získává ztracené peníze zpět. 

Pozdrav
Back to top Go down
http://www.campingcarbesinov.com

TSCHESLO s.r.o. ANDEL
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1